Wizyt:
Dzisiaj: 167Wszystkich: 198256

Wewnętrzne Dziecko w Związku- Aneta Łastik, Studio Emka

Dorosłe Dzieci DDA/DDD|Współuzależnienie|

niedostępne
Ocena:2.95, Głosów:114


To już trzecia książka, w której Autorka zajmuje się wewnętrznym dzieckiem, czyli sferą emocjonalną. Gdy mówimy o partnerze, myślimy o relacji, której podstawą (najczęściej) są uczucia. Tam, gdzie decyduje tylko rozum, nie ma problemu, cele są jasne i jedynie wybór drogi może być nieco kłopotliwy. Aneta Łastik w swojej najnowszej książce ukazuje, jak można myśleć i radzić sobie z trudnościami życia, także tymi, które dotyczą znalezienia partnera/partnerki. Autorka wierzy w twórcze podejście Czytelnika do tematu, który opierając się na podanych tu przykładach, pokazujących, jak można wyjść z sytuacji, które wydawały się bez wyjścia, znajdzie swoją własną drogę.

POWRÓT DO PRZEDSZKOLA

"Koncepcja jest taka: wchodząc w bliską relację z drugim człowiekiem, budzimy nasze Wewnętrzne Dziecko. To, które mogło zostać zranione w dzieciństwie. To, które przyglądało się małżeństwu naszych rodziców. To, które przeżyło rozczarowanie i teraz chciałoby zacząć od nowa. Jeśli pozwolimy mu za bardzo się rządzić, może nieźle namieszać w związku, przenoszącym dziecinne emocje do dorosłej relacji. Jeżeli je zignorujemy - tym bardziej może namieszać, bo się wkurzy, zacznie tupać nogą i tłuc rodzinną porcelanę. Dlatego trzeba z nim postępować umiejętnie, pedagogicznie. Aneta Łastik uczy, jak konkretnie to zrobić i jakich możemy się spodziewać efektów. Warto spróbować."

Recenzja z czasopisma SENS 01.02.2015


Recenyja online: http://czytelniczy.blogspot.com/2014/12/porozmawiaj-ze-swoim-wewnetrznym.html

lość stron: 288
Oprawa: miękka
Format: 145 x 220
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-64437-25-0


Aneta Łastik - uznana piosenkarka, znakomity pedagog oraz autorka dwóch zaskakujących książek „Poznaj swój głos… twoje najważniejsze narzędzie pracy”, „Wewnętrzne dziecko” oraz „Wewnętrzne dziecko w związku”, w których przedstawia swoją autorską metodę pracy z głosem poprzez dialog z wewnętrznym dzieckiem. Znana jest w wielu krajach z niepowtarzalnych interpretacji ballad Bułata Okudżawy, a także innych twórców rosyjskich. Jest propagatorką zdrowego, ekologicznego odżywiania, a zwłaszcza diety anty-rakowej. Od ponad 30lat mieszka i uczy w Paryżu. Więcej informacji: www.anetalastik.eu