Wizyt:
Dzisiaj: 12Wszystkich: 189421

Cyberseks. Skuteczna walka z uzależnieniem - Patric Carnes, David L. Delmonico, Elizabeth Griffin, Joseph Moriarity, Media Rodzina

Cena:37.00
Ocena:2.96, Głosów:114

Wielu ludzie nie potrafi sobie dziś wyobrazić sobie świata bez Internetu. Nie tylko dlatego, że jest on genialnym narzędziem komunikacji i niezgłębionym źródłem informacji, ale także z innego powodu. Sieć przejęła kontrolę nad sferą seksualną ich życia, prowadząc do uzależnień i kompulsywnych zachowań. Łatwy dostęp do pornografii czy czatów seksualnych zniewolił setki, a nawet tysiące osób, wypaczając ich codzienne relacje z bliskimi. Poradnik ten adresowany jest do wszystkich zmagających się z tym nowym, ale zarazem trudnym i wstydliwym problemem. Jego autorami są światowej sławy psycholodzy specjalizujący się w leczeniu problemów natury seksualnej.

PATRICK CARNES - amerykański lekarz i naukowiec specjalizujący w zagadnieniach dotyczących uzależnienia seksualnego.
Światowej sławy znawca zagadnień związanych z problematyką uzależnień seksualnych. Jest autorem wielu książek edukacyjnych i terapeutycznych. Jego działalność wniosła wiele nadziei i zrozumienia w życie milionów ludzi poszukujących pomocy przy pracy z uzależnieniem. Carnes sam opracował technikę pracy z osobami uzależnionymi od seksu. Oparł ją na wynikach przełomowych badań przeprowadzonych na grupie 1000 osób poddanym terapii. Carnes jest zdobywcą wielu nagród. Jego książka "Od nałogu do miłości" podsumowująca prace nad uzależnieniami została określona jako doskonała pomoc w pracy z uzależnieniami i ich konsekwencjami. Dr Carnes jest dyrektorem Instytutu Zaburzeń Seksualnych w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. Pełni także funkcję redaktora naczelnego działu Uzależnienie seksualne i kompulsywność (Sexual Addiction and Compulsivity) w The Journal of Treatment and Prevention, jest także doradcą przy Amerykańskiej Akademii Chorób Uzależnieniowych (American Academy of Health Care Providers in the Addictive Disorders).

Wyd. MEDIA RODZINA 2010
344 stron
oprawa miękka
format 145x205