Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 181674

Od nałogu do miłości. Jak wyzwolić się z uzależnienia od seksu i odnaleźć prawdziwe uczucie - Patrick Carnes, Media Rodzina

Cena:38.00
Ocena:2.91, Głosów:119

.

Od nałogu do miłości to książka, która tysiącom ludzi dała nadzieję na zdrowe, normalne życie, pomogła znaleźć szczęście w związku z drugim człowiekiem i odkryć lepszą, piękniejszą stronę życia. Współtworzący ją erotomani (autor skorzystał z ankiet blisko tysiąca respondentów) wywodzą się ze środowisk o wysokim prestiżu społecznym - są wśród nich lekarze, duchowni, terapeuci, polityce, ludzie biznesu, nierzadko owładnięci innymi nałogami, takimi jak alkoholizm, obżarstwo czy hazard.
Determinacja i szczerość współpracujących z autorem respondentów oraz przenikliwość samego autora - lekarza i praktykującego terapeuty - sprawiły, że książka stała się wydarzeniem i odkryciem nie tylko w pracy nad uzależnieniem od seksu, lecz także nad innymi nałogami.

'Od nałogu do miłości' to bezcenny poradnik zarówno dla samych uzależnionych i współuzależnionych, jak również dla terapeutów, psychologów i lekarzy.

PATRICK CARNES - amerykański lekarz i naukowiec specjalizujący w zagadnieniach dotyczących uzależnienia seksualnego.
Światowej sławy znawca zagadnień związanych z problematyką uzależnień seksualnych. Jest autorem wielu książek edukacyjnych i terapeutycznych. Jego działalność wniosła wiele nadziei i zrozumienia w życie milionów ludzi poszukujących pomocy przy pracy z uzależnieniem. Carnes sam opracował technikę pracy z osobami uzależnionymi od seksu. Oparł ją na wynikach przełomowych badań przeprowadzonych na grupie 1000 osób poddanym terapii. Carnes jest zdobywcą wielu nagród. Jego książka "Od nałogu do miłości" podsumowująca prace nad uzależnieniami została określona jako doskonała pomoc w pracy z uzależnieniami i ich konsekwencjami. Dr Carnes jest dyrektorem Instytutu Zaburzeń Seksualnych w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. Pełni także funkcję redaktora naczelnego działu Uzależnienie seksualne i kompulsywność (Sexual Addiction and Compulsivity) w The Journal of Treatment and Prevention, jest także doradcą przy Amerykańskiej Akademii Chorób Uzależnieniowych (American Academy of Health Care Providers in the Addictive Disorders).

Wyd. MEDIA RODZINA 2009, 513 stron, oprawa miękka, format 140x200