Wizyt:
Dzisiaj: 3Wszystkich: 176989

Na Zdrowie! Jak poradzić sobie z uzależnieniem od alkoholu - Bohdan T. Woronowicz, Media Rodzina & Parpamedia

Cena:32.00
Ocena:2.89, Głosów:100

 

Jeśli podejrzewasz, że masz problem z nadmiernym piciem alkoholu, jeśli ktoś z Twoich bliskich go naużywa, a Ty nie wiesz, jak mu pomóc, jeśli jesteś terapeutą uzależnień lub zamierzasz nim być sięgnij po książkę Na zdrowie! Znajdziesz w niej podstawową wiedzę na temat alkoholu, uzależnienia od alkoholu i sposobów radzenia sobie z nim oraz na temat chorób i innych problemów, które są następstwem picia.
Książka zawiera podaną w przystępny sposób podstawową wiedzę na temat alkoholu oraz chorób i innych problemów, jakie są jego następstwem. Zawiera ona obszerne fragmenty większej całości poświęconej różnym uzależnieniom, czyli publikacji przygotowywanej wspólnie przez wydawnictwo Media Rodzina oraz PARPAMEDIA.
Zawarte w niej treści zaadresowane są do osób, które cierpią z powodu problemu alkoholowego, do ich bliskich, a także do osób, które na co dzień stykają się z problemem alkoholizmu z racji swoich obowiązków zawodowych - np. do lekarzy, psychologów, terapeutów, księży, nauczycieli i policjantów.

 

Bohdan Tadeusz Woronowicz (ur. 23 lipca 1943 w Nowogródku) – doktor nauk medycznych, specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień (certyfikat z nr 1) oraz certyfikowany superwizor psychoterapii uzależnień. Jeden z dwójki fundatorów Fundacji Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce oraz pierwszy Powiernik klasy A (niealkoholik) w polskiej Wspólnocie Anonimowych Alkoholików.
Obecnie kieruje Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "Centrum Konsultacyjne AKMED" oraz Ośrodkiem Terapii Uzależnień w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jest Prezesem Zarządu Fundacji "Zależni-Nie-Zależni".

 

ISBN 978-83-7278-239-7
Wymiary: 14,5x20,5
Typ okładki: okładka miękka
Liczba stron 336
Autor: Bohdan T. Woronowicz