Wizyt:
Dzisiaj: 8Wszystkich: 191588

Regulamin

 1. Sklep internetowy www.psychebook.one.pl prowadzony jest przez firmę "Księgarnia Wydawniczo-Papiernicza" z siedzibą w Kłobucku przy ul. 3-go maja 46, wpisaną przez Burmistrza Gminy Kłobuck do rejestru ewidencji gospodarczej pod numerem 1495/91. Firma posiada NIP 574-000-25-53 oraz REGON 150617610.
 2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Sieci Internet oraz Poczty Polskiej.
 3. Zamówienia mogą być składane
  - poprzez stronę: www.psychebook.one.pl
  - emailem na adres: halo ((małpa)) psychebook.one.pl
  - telefonicznie pod nr: 531 78 73 77
 4. Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji z chwilą jego złożenia przez klienta i potwierdzenia które następuje drogą elektroniczną lub telefoniczną.
 5. Umowę zakupu może zawrzeć osoba pełnoletnia natomiast osoby niepełnoletnie - jedynie za wiedzą i pełnym nadzorem prawnego opiekuna.
 6. Dane osobowe Klienta podane w formularzu zamówienia podlegają ochronie zgodnie z obowiązującym prawem. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia. Nie mogą być przedmiotem udostępniania ani odsprzedaży innym podmiotom.
 7. Klient wypełniając i zatwierdzając formularz zamówienia wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia. Jednocześnie potwierdza znajomość Regulaminu i wyraża zgodę na realizację transakcji na zasadach w nim określonych.
 8. W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego Zastrzegamy sobie prawo do niewysyłania towaru.
 9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 10. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostępności towaru w magazynie. W przypadku braku części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 11. Za zamówione towary Klient dokonuje zapłaty na rachunek bankowy sklepu w mBanku (BRE Bank): 34 1140 2004 0000 3102 7528 6090
 12. Księgarnia realizuje wysyłkę poza granicę Polski, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
 13. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot przyjmujemy tylko w przypadku, jeśli produkt jest w stanie nienaruszonym. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pieniądze zwracamy przelewem na podany numer konta lub przekazem pocztowym na wskazany adres. Koszt opakowania i odesłania produktu ponosi Klient. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 

 

Inne

 


Posiadamy unikalne tytuły o wyczerpanym nakładzie:

Gdzie się podziało moje dzieciństwo. O dorosłych dzieciach alkoholików. Piotr Żak wyd. Charaktery Kielce 2006, ISBN: 83-905894-0-0, Liczba stron: 208, Wymiary: 205 x 140 mmCzas uzdrowić swoje zycie. Przewodnik do pracy nad sobą. Kroki w stronę zdrowienia Dorosłych Dzieci Alkoholików. Timmen L. Cermak, Jacques Rutzky wyd. PARPA Warszawa 1998
Zrozumieć rodzinę. Rewolucyjna droga odnalezienia samego siebie. John Bradshaw wyd. IPZ Warszawa 1994

 


Odwaga poddania się. Osiem sprzeczności na ścieżce duchowej. Tommy Hellsten, wyd. Feeria Łódź 2009
Istnieje możliwość wypożyczenia wysyłkowego.POSZUKUJEMY TYTUŁÓW:


Po deszczu jest słońce - Poradnik Terapeutyczny dla Dorosłych Dzieci Alkoholików, Patty McConnell, Eko Kapio 1996